Колишній юрист Медведчука Якубовський куруватиме справи Майдану

10 Вересня 2020, 12:54

Новий заступник генпрокурорки Ірини Венедіктової Максим Якубовський, якого пов'язують з кумом Владіміра Путіна Віктором Медведчуком, куруватиме справи Майдану. Цю інформацію у четвер, 10 вересня, Тижню підтвердило джерело в Офісі генпрокурора.

 

"Так, це правда. Якубовський куруватиме справи Майдану. Прокурорам його представили сьогодні зранку і сказали, що він куруватиме Департамен у справах Майдану Офісу генпрокурора" – сказав співрозмовник Тижня в ОГПУ.

 

Зауважимо, з 2011 до 2013 Якубовський працював експертом центру правових ініціатив "Правова держава", який пов’язаний з народним депутатом "Опозиційної платформи – "За життя" Віктором Медведчуком.

 

Іноформація про призначення Якубовського заступником  Венедіктової сьогодні з'явилася також на офіційному сайті Офісу генпрокурора.

 

 

"Я знаю Максима Вікторовича як патріота, справжнього українського офіцера, людину, яка займалася створенням військових прокуратур, була в АТО і має бойову нагороду. Тому переконана, що він підсилить наші професійні ряди", – зазначила генпрокурорка.

 

Як повідомлялося, Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова призначила виконувачем обов'язків керівника Департаменту у "справах Майдану" Олексія Донського.