Коломойський вірить в Януковича

1 Грудня 2010, 12:20

«У нас президент дуже відповідальна, продуктивна і дуже досвідчена людина, хороший господарник, який все життя провів на господарській роботі», – охарактеризував Януковича Коломойський.


За його словами, у нинішньої влади «має бути певний кредит довіри». «Ще рано говорити про результати, це займе час», – зазначив він.


«Зараз Україна потихеньку набирає обертів. Українська економіка, на жаль, з радянських часів орієнтована на експорт, а її експортні галузі не є «прайсмейкерами» у світі, і тому вони розсьорбують ті цінові перепади, які трапляються на міжнародних ринках. Це в першу чергу стосується сталі і хімічних добрив», – говорить бізнесмен.
Коломойський також відзначив, що відбулися політичні зміни – скасування «політичної реформи» – і зараз «це нова реальність».


«Сьогодні на президентові велика відповідальність. Сьогодні вже немає того парламентаризму, який був в останні чотири роки», – сказав Коломойський.
Український магнат Ігор Коломойський, згідно з рейтингом видання «Кореспондент» за червень поточного року, займає друге місце серед найбагатших громадян України. Його особистий капітал оцінюється в $6.5 млрд. Проживає у Швейцарії.


За нової влади Коломойський закрив вже два свої видання – газету «Новая» та друковану версію видання «Телекритика», які випускав холдинг «Главред-Медіа». Крім того, зараз триває слідство у «справі Буковелю», яке нещодавно виявило, що група «Приват» в особі фірм «Скорзонера» і «Горган» недоплатила 66 млн.грн. за земельні ділянки, де зараз знаходиться курорт «Буковель» (село Поляниця Івано-Франківської області).