Кольє – як правильно підібрати цю прикрасу?

15 Квітня 2024, 11:38

Прикраса яку носять на шиї, існує з тих пір, як існує людство, тому досить сказати, що вона відома давно. Очевидно, що це не завжди було золото чи срібло. Спочатку її виготовляли переважно зі шкіри, слонової кістки та іноді з дерева. Саме в Стародавньому Єгипті цим прикрасам почали надавати естетичну цінність, і саме єгиптяни цього періоду, великі любителі коштовностей та красивих речей, і почали активно розвивати ювелірне мистецтво, створюючи різні прикраси в тому числі на шию.

Красиве кольє швидко стало центральним елементом будь-якої поважаючої себе колекції ювелірних виробів. Є багато моделей, бо ювеліри постійно проявляють свою креативність, щоб створювати унікальні та оригінальні вироби, поєднуючи різні дорогоцінні камені або суміші благородних металів. Великий вибір дозволяє підібрати підходящу модель, адже відрізняються запропоновані на сайті інернет магазину Злато екземпляри за багатьма параметрами.

 Вибір, який справді вражає

Кольє представлені в жіночих колекціях і вибір цієї прикраси вражає: етнічне чи богемне намисто, елегантний срібний нагрудник, золотий ланцюжок, кілька підвісок або намисто з перлами, біле золото з родієвим покриттям, напівдорогоцінні підвіски і це далеко не все. Зіткнувшись із таким різноманіттям, не завжди легко зорієнтуватися у асортименті і підібрати кращий варіант.

Виявляється, треба враховувати не тільки ваші смакові уподобання та фінансові можливості але і:

  1. фізичні параметри;
  2. стилістику наряду в тандемі з яким ви носитимете кольє;
  3. ситуацію (день/вечір, кежуал/урочиста подія).

Якщо говорити про фізичні параметри, то жінкам невисоким та мініатюрним слід уникати дуже довгих і великих масивних кольє. Якщо обрати екземпляр з вражаючою довжиною, то є ризик «здавити» силует, а дуже масивна прикраса може обтяжити образ.

Безперечно, вибір прикраси залежить від вашого стилю та ваших смаків, але стилісти радять віддавати перевагу коротким або середнім кольє з лаконічним фасоном.

Деякі з жінок можуть дозволити собі все в плані прикрас, а точніше кольє (форми, розміру, декору). Це відноситься до панянок з довгими шиями, стрункими силуетами та універсальною комплекцією.

Якщо Ви власниця розкішних форм, їх імпозантність підкреслять довгі і масивні кольє. А от від дуже коротких екземплярів краще відмовитися.

Обираючи кольє, також треба враховувати стилістику інших прикрас, які ви носите. Для досягнення ефекту гармонії треба щоб прикраси і співпадали по стилістиці, і були виконані зі схожих металів та матеріалів. Якщо ви віддаєте перевагу срібним прикрасам, то і кольє має бути з аналогічного металу. Бо комбінувати золоту прикрасу на шиї зі срібними на зап’ясті – то порушення ювелірного етикету.

Консультанти Zlato допоможуть розібратися з різноманітними фасонами та підібрати оптимальну прикрасу. Хоча, непогана ідея придбати кілька кольє з різних матеріалів і у різних стилістичних рішеннях.

 

Позначки: