Колесніков запевняє, що в УЄФА задоволені Україною

30 Квітня 2012, 22:52

«Оцінка УЄФА в цілому позитивна. Хочу зазначити, що два роки тому ми відчували себе значно гірше після подібного засідання Наглядової ради. Загалом лишилося кілька моментів, які потрібно допрацювати, але вони незначні», – сказав Колєсніков.

Він також зазначив, що президент УЄФА Мішель Платіні висловив упевненість у тому, що Україна зможе вирішити усі питання до початку чемпіонату. Крім того, з другого травня у приймаючих містах працюватиме операційний директор УЄФА Мартін Каллен, який надасть останні рекомендації організаторам турніру.

Водночас в УЄФА попередили українську делегацію про стурбованість європейських політиків і ЗМІ через політичну ситуацію в Україні:

«Хоча Європейський футбольний союз – це спортивна організація, яка ніколи не втручається в політичні справи, він усе ж таки попросив українську делегацію донести цю стурбованість до компетентних органів», – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, цього тижня низка європейських високопосадовців оголосила про бойкот Євро-2012 через політичну ситуацію в Україні. Зокрема, це зробили президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу, а також комісар ЄС з питань юстиції Вівіан Редінг.

Позначки: