Колесніков погрожує виключити із ПР Тігіпка, Бойка і Царьова

31 Березня 2014, 22:08

За його словами, таке рішення продиктоване тим, що єдиним кандидатом від Партії регіонів на виборах президента делегати з'їзду ПР у суботу 29 березня обрали Михайла Добкіна.

«Ви бачили підсумки праймеріз (Добкін набрав 315 голосів, Тігіпко – 35, Бойко – 15, Царьов – 1 – ред.). Я підкреслюю, що вперше в українській політичній історії було проведено пряме голосування, так як чотири кандидати звернулися до партії за підтримкою. Абсолютною більшістю голосів виграв Михайло Добкін. Якщо б ця історія відбувалася в Сполучених Штатах Америки, де нинішній президент Барак Обама обіграв Хілларі Клінтон на праймеріз… Якби Хілларі Клінтон відмовилася знятися, то прізвище Клінтон на сто років було б викреслено з американської політичної історії», – заявив Колесніков.

Він також наголосив, що Партія регіонів вирішила і надалі використовувати демократичні принципи при висуванні кандидатів на виборах.

«На кожних виборах буде свій представник партії, який заслужить серця виборців», – сказав Колесніков.

Нагадаємо, що 29 березня, регіонали провели другий етап ХІV з'їзду партії, під час якого визначилися із кандидатом, якого Партія регіонів буде підтримувати під час позачергових президентських виборів 2014 року. Абсолютною більшістю голосів регіонали підтримали кандидатуру Михайла Добкіна. Однак після цього Тігіпко, Бойко та Царьов не відмовилися від претензій на президентське крісло.

Читайте також: З’їзд регіоналів: невдалий бунт Тігіпка і «одобрямс» Добкіна