Колесніков хоче зменшити суму повернених коштів за невикористаний залізничний квиток

Акценти
23 Листопада 2012, 17:07

«Відповідно до проекту наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» пропонується скорегувати порядок повернення проїзних документів, зокрема в частині повернення коштів за невикористаний проїзний документ після відправлення поїзду, але не більше ніж за годину після відправлення», – йдеться у повідомленні.

В «Укрзалізниці» уточнюють, що проектом наказу передбачено зменшення суми повернення коштів за невикористаний проїзний документ після відправлення поїзда.

Так за повернений квиток пропонують виплачувати лише 10% від вартості квитка і плацкарти.

«Укрзалізниця» пояснює: «Наприклад, якщо вартість квитка у купейному вагоні на поїзд №38 Київ – Донецьк станом на 19.11.2012 складає 195,51 грн за умови повернення проїзного документу у вказаний проміжок часу пасажиру повернуть 19,23 грн.

19,23 грн = (кв. 5,73 грн + пл. 8,14 грн + вартість постільних речей 12,08 грн + страховий збір 2,07 грн + ПДВ 5,21 грн) – 14,00 грн (комісійний збір за операцію повернення менше доби)».

У повідомленні зазначають, що ці зміни наберуть чинності з моменту вступу в силу відповідного наказу Мінінфраструктури України.

«Умови повернення проїзних документів до відправлення поїзда не зміняться», – додають в «Укрзалізниці».

90