Колегія МОЗ рекомендує звільнити керівників 7 санаторіїв

Акценти
25 Червня 2013, 23:29

“Колегія надала рекомендації щодо звільнення з посад керівників семи санаторіїв, але цей список може значно розширитися у зв'язку з тим, що у процесі перевірок санаторно-курортних закладів, котрі ще тривають, та виступів на самій Колегії з'ясувалося чимало фактів, що чітко вказують про системну бездіяльність керівників. Також будуть переглянуті потужності та штатні розписи всіх санаторно-курортних закладів, що входять до сфери управління МОЗ”, –  сказав заступник міністра охорони здоров'я  Олександр Толстанов.

Заступник міністра  також повідомив, що для підсилення матеріально-технічної бази санаторно-курортних закладів міністерство охорони здоров'я подало до Кабміну пропозиції щодо додаткового їх фінансування на суму 12 млн грн.

Також у міністерстві повідомили, що на  колегії МОЗ  обговорили "шляхи вирішення питань щодо необхідності термінового капітального ремонту ряду санаторно-курортних закладів, особливо протитуберкульозних, забезпечення їх сучасним обладнанням, покращення організації роботи територіальних управлінь охорони здоров'я щодо розподілу та використання путівок, впорядкування справ, що стосуються державного майна та земельних ділянок санаторіїв МОЗ, а також підвищення фахового рівня персоналу".

Нагадаємо, у Криму в санаторії смт. Сімеїз через обрушення балкону загинула одна дитина, інша – травмована. Після інциденту в Криму вирішили провести перевірку технічного стану і безпеки всіх дитячих установ оздоровлення і відпочинку.

90