Колега вбитого адвоката Грабовського попросила СБУ надати їй охорону

25 Березня 2016, 21:58

Адвокат російського ГРУшника Євгенія Єрофєєва вважає, що її життю може загрожувати небезпека після вбивства її партнера по захисту Юрія Грабовського. Про це Оксана Соколовська заявила в ефірі "Громадське.ТВ".

"Я як була, так і продовжую бути без охорони. В будь-який момент ті ж особи, які вбили таким цинічним і нелюдським чином мого колегу (Грабовського – ред.) можуть так само розправитися зі мною. В даному випадку, СБУ повинна вжити всіх необхідних заходів для забезпечення мені належної охорони", – сказала вона.

Зазначимо, у військовій прокуратурі розповіли подробиці викрадення і вбивства Грабовського.

Зранку 25 березня голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова повідомила про убивство Грабовського.

Як повідомлялося, поліція заявила про зникнення Грабовського в Одесі 5 березня.

Раніше, 3 березня, в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук заявляв, що є інформація про можливий замах на життя російських військовослужбовців Єрофєєва і Алєксандрова, тому на одне із засідань суду їх не доставляли.

Також нагадаємо, 9 березня Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи щодо спецназівців Головного розвідувального управління ЗС РФ Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова на 10.30 15 березня в зв'язку з неявкою адвоката Юрія Грабовського. На засіданні суду адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська повідомила, що два дні не може зв'язатися Грабовським. 21 березня у Алєксандрова з’явився новий адвокат Валентин Рибін.