Колега Вадима Тітушка: Партія регіонів нас найняла і жорстко підставила

21 Травня 2013, 15:15

«Ця бійка трапилась спонтанно. Ніхто не збирався битись, нас про це не попереджали! Повір, ми працюємо не вперше, і ніколи таких несподіванок не було. Іноді ми могли поштовхатись з опонентами, зробити шоу для замовника, щоб він подивився», – сказав хлопець.

«До другої години дня ми, як і домовлялись, охороняли сцену на так званому антифашистському мітингу. Дивились, щоб ніхто не ліз до виступаючих, щоб пляшки не кидали… Потім нам сказали йти у готель «Інтерконтіненталь» аби отримати гроші. Біля готелю були свободівці. Почалась бійка. Не знаю, хто почав її і чому – я стояв у середині натовпу», – розповів спортсмен.

За його словами, це було вкрай несподівано: «Половина наших почали тікати, ніхто не збирався вступати в конфлікт, ніхто не розумів, що відбувається. Думаю, регіонали нас дуже жорстко підставили».

На прохання прокоментувати заяву Вадіка Румуна про те, що він нібито працював на опозицію, хлопець відповів:  «Його заява – робота організаторів, замовників від Партії регіонів. Думаю, зрештою вони «відмажуть» Румуна, і вже пообіцяли йому це. Умовний термін дадуть. Максимум трохи посидить – доки триватиме галас у ЗМІ».

Повний текст інтерв’ю читайте тут.