«Коханка» Януковича володіє СПА-салоном, а її дочка дружить із дочкою Ющенка

VIP-хроніки
24 Лютого 2014, 13:25

Як сказано на сторінці самого салону, він знаходиться на Облонській набережній, і пропонує клієнтам посуги хамама, римських терм, масажів, косметологів «та багато іншого для Вашої всеохопної насолоди».

Містом походження пані Полежай вказано рідне для Януковича Єнакієве, місцем навчання – «ДИСТ». Наразі цей вищий навчальний заклад називається Донецьким Національним університетом економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

На стрічці небагато відкритої для загального доступу інформації. Остання відкрита ілюстрація, як видно з вищеподаного скріншота, датована 18 лютого, коли в центрі Києва розпочалися вуличні бої з масовою загибеллю людей.

Останнє ж відкрите повідомлення датоване 14 лютого і являє собою рекламу одного з ресторанів. В цілому, у січні-лютому у відкритому доступі пані Полежай розміщувала тільки скопійвані з інших сторінок ілюстрації та/або вірші «позитивного настрою»

У особи, що тепер раптом стала публічною, небагато френдів на Facebook – лише 16 осіб. Серед них двічі повторюється ім’я Маші Полежай – доньки Любові Полежай. Обидва акаунти не лише зареєстровані на одне ім’я, але і вказують одне й те ж місце навчання власниці – фешенебельну школу Pechersk School International у Києві. Викладання там проводиться здебільшого англійської мовою, цю школу, зокрема, відвідують діти багатьох акредитованих у Києві послів іноземних держав. До цієї школи Маша ходить із 2011 року.

Природно, значною мірою збігаються також списки друзів обох «Маш». Більше френдів, однак, зазначено на акаунті, де останній відкритий запис датується ще 9 жовтня минулого року. Там же можна знайти й фотографії юної леді.

Цікаво, що між 79 осіб, позначених у списку друзів на цьому акаунті, понад чверть (22) станом розмістили на своїх сторінках траурні «аватарки» на знак скорботи за загиблими на Майдані. Серед цих друзів багато вихованців уже згаданої школи, в тому числі іноземців. Є серед них і донька екс-президента України Віктора Ющенка Софія (1999 р.н.), яка також є вихованкою згаданої школи.

А от на «новішому» акаунті, де перше відкрите повідомлення датоване 22 січня, а останнє – 13 лютого, в друзі зараховано лише 45 осіб. Під «скорочення» потрапила й Софія Ющенко.

На іншій соціальній мережі – Вконтакте – можна знайти сторінку батька Маші та чоловіка (колишнього?) Любові Полежай. Донеччанин Єгор Полежай, 1973 року народження, закінчив той же виш, що і його дружина, і за тим же напрямком ресторанно-готельного бізнесу. Втім, який бізнес він має зараз (якщо має), встановити не вдалося. Цікаво, що перед тим пан Єгор, судячи з його власної сторінки, отримав освіти у військовій та судово-прокурорській сфері.

Інформацію про те, що Любов Полежай є «коханкою» Януковича, напередодні розповсюдив журналіст «Української правди» Сергій Лещенко. За його даними, пані Любов є сестрою особистої куховарки Януковича Надії Марінчевої, котра обсуговувала кухню екс-президента ще з часів його керівництва Донецькою областю; після переїзду до Києва 2003 року Янукович забрав обслугу із собою, що породило першу хвилю чуток про його страхи перед загрозою замаху. 

Як відомо, Віктор Янукович до сьогодні офіційно перебуває в шлюбі з Людмилою Янукович, вони побралися восени 1971 р.