Книги з автографом Сергія «Сайгона» Сергійовича ексклюзивно на shop.skrypin.ua

29 Жовтня 2021, 14:28

 

«Грязь [Khaki]»: за лаштунками війни

Це перша книга Сергія Лещенка «Сайгона», і з'явилася вона під час перебування автора в зоні бойових дій на Донбасі. Книга являє собою збірку воєнних оповідань, які Сайгон друкував на смартфоні, сидячи в окопах. Сергій Лещенко пішов добровольцем на війну й опинився по ту сторону всього освітленого про неї в телевізорі та ЗМІ. «Грязь» поєднує в собі смуток і навіть гумор воєнної дійсності, незнайомої для пересічного українця. Так, реальність війни стала Сайгону поштовхом до написання першої серйозної праці. І вона заслужено полюбилася українським читачам.

Сільське життя та містика в книзі «ЮПАК»

Друга та ще більш вдала робота Сергія Лещенка — «ЮПАК», яка так само завоювала любов аудиторії. До того ж вона здобула нагороду «Книга року ВВС» у 2020 році, обійшовши серйозних суперників: «Амадоку» Софії Андрухович та «Букову землю» Марії Матіос.

На відміну від книги «Грязь», ця історія охоплює мирне життя та лише в кінці зачіпає тему війни на Сході України. В епіцентрі повісті звичайнісінький на перший погляд мотоцикл марки Іж Юпітер (він же Юпак). Та він проклятий і приносить нещастя усім своїм власникам. 

Колоритні герої «ЮПАКА», а саме далекі від Інтернету жителі, описи спокійних розмірених буднів українського села, «смачний» суржик та справжня містика роблять книгу живою, оригінальною та різножанровою. 

Книги Сайгона з автографом на shop.skrypin.ua 

Якщо вам сподобалися книги Сергія Лещенка й ви хочете придбати собі екземпляр якоїсь із них з авторським підписом — завітайте в магазин на сайті shop.skrypin.ua. 

Skrypin.ua — це сучасний медіапроєкт журналіста Романа Скрипіна, що висвітлює актуальні новини й гострі теми з українського життя. Крім книг Сайгона, в інтернет-магазині проєкту всі охочі можуть придбати цікавинки для себе та на подарунок близьким:

  • фірмовий одяг;
  • художню літературу та нон-фікшн;
  • оригінальні керамічні вироби й картини;
  • магніти, наліпки та ще багато іншого. 

Пам'ятайте, придбавши книгу Сергія Сайгона в магазині shop.skrypin.ua, ви підтримаєте автора, а також і сам проєкт Романа Скрипіна. Ваш донат послугує мотивацією для створення якісного суспільно важливого контенту.