Князєв представив нового керівника поліції Полтавської області

20 Вересня 2017, 13:35

Очільником поліції Полтавської області став полковник Андрій Замахін. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції у середу, 20 вересня.

Зазначається, що на новій посаді Замахіна представили перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий і глава Національної поліції Сергій Князєв.

"Під час виступу новий керівник Головного управління Національної поліції в Полтавській області полковник поліції Андрій Замахін наголосив, що усвідомлює високу відповідальність покладених на нього обов’язків. Очільник Главку зауважив, що основним завданням для нього і підлеглих є захист прав і свобод громадян та забезпечення правопорядку, за умови безумовного дотримання вимог чинного законодавства", – йдеться у повідомленні.

Замахін народився 09 травня 1978 року у м. Лубни. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2004 році з посади дільничного інспектора Лубенського міськвідділу міліції.  Згодом працював у підрозділах карного розшуку, на керівних посадах територіальних підрозділів. Із 2015 року очолював управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції в Полтавській області, а з серпня 2017 – був заступником начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Як повідомлялося, начальник патрульної поліції Харкова Вадим Лісничук став керівником Поліцейської академії України.