КНДР закликала США скасувати санкції

6 Серпня 2018, 13:43
Північна Корея закликали Сполучені Штати Америки скасувати санкції, заявивши, що Пхеньян припинив ядерні випробування та передав останки американських солдатів, убитих у Корейській війні. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланнями на Північнокорейську інформаційну агенцію.
 
 
Зокрема, державні ЗМІ КНДР звинуватили Вашингтон у поведінці, що суперечить плану поліпшення двосторонніх відносин, незважаючи на зусилля КНДР, включаючи демонтаж ядерного полігону.
 
 
Наголошується, що санкції не можуть позитивно впливати на дружбу між двома країнами.
 
 
Раніше видання The Washington Post посиланням на чиновників у розвідувальних службах США повідомило, що КНДР виробляє нові балістичні ракети попри домовленості американського президента Дональда Трампа та північнокорейського лідера Кім Чен Ина на саміті у Сінгапурі щодо поступової денуклеаризації. 
 

Нагадаємо, 24 липня стало відомо, що КНДР почала демонтаж об'єктів на полігоні ракетно-космічного комплексу Сохе, які використовувалися для розробки двигунів балістичних ракет. 

 

Як повідомлялося, за даними CNN, Північна Корея може зупинити переговори із США щодо денуклеаризації, якщо Вашингтон не захоче змінити угоду про перемир'я.

 

12 червня в Сінгапурі відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Згодом президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали спільну угоду за підсумками саміт. Державний секретар США Майк Помпео повідомив, що для повного роззброєння Північної Кореї потрібно кілька років, а основний етап денуклеаризації завершиться до 2020 року.