КНДР заявила про готовність завдати ракетні удари по військових базах США

9 Серпня 2017, 07:15

У Північній Кореї заявили, що вони "готові вести тотальну війну, якщо Вашингтон почне превентивну війну проти КНДР". Про це 9 серпня повідомило агентство Yonhap.

Зазначається, що Збройні сили КНДР розглядають можливість нанесення ракетних ударів в районі острова Гуам, де знаходяться військові бази США. 

При цьому військові країни наголосили, що "зараз ретельно вивчається оперативний план" нанесення удару по районах, розташованих навколо Гуаму за допомогою балістичної ракети середньої дальності Hwasong-12.

Вони також додали, що план буде передано верховному командуванню КНДР "після повного вивчення і доопрацювання".

Як повідомлялось, президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон відреагує на нові загрози з боку Північної Кореї "вогнем і люттю".

Нагадаємо, 5 серпня Рада безпеки ООН проголосувала за проект резолюції про посилення санкцій щодо КНДР. Згідно з документом, Північній Кореї забороняється експорт вугілля, заліза, залізної руди, свинцю, свинцевої руди, а також морепродуктів. 

Влада КНДР відреагувала на санкції погрозами. Пхеньян оголосив, що ніколи не сяде за стіл переговорів про свою ядерну програму, поки США підтримують "ворожу політику". 

Проект резолюції ООН був розроблений США у відповідь на два запуски міжконтинентальних балістичних ракет Північною Кореєю. 28 липня Північна Корея запустила ракету, яка впала в територіальних водах Японії. На наступний день КНДР провела ще один запуск міжконтинентальної ракети Хвасон-14.