КМДА показала відео, як змінився Київ протягом 2017 року

22 Грудня 2017, 14:45

Міський голова Києва Віталій Кличко у коротких відеороликах розповів, як змінився Київ протягом 2017 року. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«У 2017-му у столиці відремонтовано понад 300 км доріг і проїздів – основних магістралей і проспектів, великих шляхопроводів. Нам ще багато треба зробити. І ми не збавляємо темпів! Щоб за кілька років дороги у столиці були європейського рівня», – зазначив  Кличко.

Розповідаючи про відновлення інфраструктури столиці, мер наголосив, що  у 2017-ому у Києві запустили нову нитку каналізаційного колектора, відремонтували 20 мостів і шляхопроводів та розробили проекти і починають будувати нові станції метро на Виноградар. 

Він нагадав, що у 2017-ому відкрили оновлений Київський велотрек, створили понад півсотні  зелених зон, оновили 70 парків та скверів.

«Улюбленим місцем киян та гостей стала реконструйована Поштова площа. Відновили свою роботу оновлені Київські фонтани», – додав мер.

Також Віталій Кличко зазначив, що столиця оновлює громадський комунальний транспорт. «У 2017-ому закупили 45 сучасних трамваїв – комфортних і просторих, з кондиціюванням та Wi-Fi. Закуповуємо 100 нових автобусів. Це дозволило створити і нові маршрути в столиці», – зазначив мер Києва.

Київський міський голова наголосив, що у 2017-ому вперше за багато років у столиці відкрили 3 нових школи та 10 дитячих садочків – нових та відреконструйованих. За три роки зменшили чергу в дитсадки у три рази – до 5 тисяч дітей. І столична влада робить все, щоб за кілька років черги у дитячі садочки столиці не було.

Нагадаємо, 22 листопада мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо будівництва четвертої лінії метро у Києві.