Климпуш-Цинцадзе заявила, що НАТО офіційно підтвердило євроатлантичні прагнення України

10 Березня 2018, 11:29

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе після зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер заявила, що Північноатлантичний альянс офіційно долучив Україну до списку чотирьох країн, які мають намір стани членами організації у майбутньому. Про це повідомляє Укрінформ.

 

"Так, нарешті, офіційний сайт НАТО стверджує, що на сьогодні чотири країни, включно з Україною, заявили про свої наміри стати у майбутньому членами Північноатлантичного альянсу", – наголосила вона.

 

 

За її словами, подальше визнання намірів України вступити до Альянсу залежить від "внутрішньої роботи" в державі.

 

"Але ми можемо його успішно пройти, якщо будемо цілеспрямовано змінювати країну у відповідності до демократичних, соціальних, економічних, політичних і, звичайно, військових принципів та підходів НАТО", – додала вона.

 

Нагадаємо, 10 березня Північноатлантичний альянс заявив, що визнає прагнення України бути повноцінним членом в даній організації. Наразі чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО, а саме Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна.

 

Як повідомлялось, 5 березня віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна має подати заявку для вступу до НАТО в 2018 році.

 

Раніше віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що в 2017 році Україна виконала 81,9 %, заходів річної національної програми співробітництва з НАТО.