Кличко звільнив свого заступника, якого запідозрили в підробці документів

31 Серпня 2017, 20:12

Керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, стосовно якого триває розслідування за фактом використання підроблених документів, звільнено з посади. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, інформує прес-служба мерії.

Згідно з повідомленням, 7 червня Кличко відсторонив Бондаренка від виконання посадових обов’язків на час проведення розслідування.

«22 серпня керівник апарату КМДА подав заяву про звільнення, я її підписав. Розслідування щодо нього триває, і тепер – слово за правоохоронцями. Для мене ця ситуація дуже неприємна. Але, однозначно, закону повинні дотримуватися всі, як і всі повинні нести відповідальність за його порушення», – наголосив мер Києва.

Він також відзначив, що Бондаренко був призначений керівником апарату КМДА у порядку переведення з секретаріату Київради. У секретаріаті Київської міської ради він працював на посаді керуючого справами. А у секретаріат Бондаренко був призначений переведенням з Апарату Верховної Ради України.

Як відзначили в КМДА, прийняття на державну службу здійснювалося відповідно до Закону України «Про державну службу» (від 16 грудня 1993 року) та відповідних підзаконних актів, які діяли на час призначення Володимира Бондаренка.

Нагадаємо, що 7 червня Володимира Бондаренка було відсторонено від виконання посадових обов’язків «до завершення офіційних перевірок та розслідувань, пов’язаних із оприлюдненням інформації про начебто використання підроблених документів».

31 серпня прокуратура Києва повідомила Бондаренку про підозру в підробці документів.