Кличко записав відеозвернення до Зеленського

30 Липня 2019, 19:24

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) і мер міста Києва Віталій Кличко звернувся до президента України Володимира Зеленського після того, як глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Кличко втратив контроль над столицею. Про це йдеться на сторінці Віталія Кличка у Facebook.

 

"Але я звертаюся до президента. Володимир Олександрович, з повною повагою до вас, якщо владу будуть представляти такі брехливі непрофесіонали, як Андрій Богдан, то про які нові стандарти ми можемо говорити в політиці?", – зазначив мер Києва.

 

До того ж,  Кличко зауважив, що Київрада працює прозоро і ефективно.

 

"Якщо коротко, Київрада працює прозоро і ефективно, без "смотрящих" – мовою керівника вашого офісу. Друге, я давно не є керівником БПП. Третє – кому пропонували гроші? Прізвища, хто, навіщо? Якісь плітки – це безпідставна брехня. І також маніпуляція законами і Конституцією – на все це дивиться вся Україна і наші міжнародні партнери. Хіба це рівень керівника офісу глави держави?", – заявив голова КМДА.

 

Крім того, він  наголосив, що не тримається за крісло і "посаду".

 

"І останнє, я не борюся за крісло. Мені не потрібна посада. Я борюся за наше місто, за країну, за самоврядування киян. За можливість вибирати людину відповідального виключно перед киянами", – заявив мер столиці.

 

Нагадаємо, що Володимир Гройсман винесе на наступному засіданні уряду подання Президента щодо звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

 

Як повідомлялось, Офіс президента 24 липня попросив Кабмін внести подання на звільнення Кличка.