Кличко запевняє, що вже узгоджує план спільних дій з іншими опозиційними силами

Акценти
2 Листопада 2012, 13:57

"На сьогоднішній день ми промовляємо план спільних дій", – сказав Кличко.

За його словами, УДАР бачить необхідність спочатку вирішити три ключові питання: боротьба з корупцією, безвідповідальність влади, а також відсутність місцевого самоврядування.

"За всіма трьома цими напрямками у нас є законопроекти, які ми готові висувати", – підкреслив Кличко.

При цьому він зазначив, що партії УДАР необхідно узгодити свою позицію з іншими політичними силами, щоб законопроекти, які він має намір пропонувати, мали підтримку і були прийняті.

Як повідомлялось, 1 листопада Віталій Кличко приїхав увечері до ОВК №95, і заявив, що кожен член комісії та всі ті, хто причетні до фальсифікацій результатів парламентських виборів, обов’язково за це відповідатимуть.

«Я звертаюся до членів комісії, я розумію, що ви втомилися, що на вас можуть тиснути. Але не припускайтеся великої помилки, не вдавайтеся до маніпуляцій з волевиявленням, бо за це передбачена кримінальна відповідальність», – сказав Кличко.

Як повідомлялось, згідно з результатами 99,66% оброблених протоколів по багатомандатному виборчому округу на парламентських виборах в Україні, Партія регіонів набрала 30,01% голосів виборців, "Батьківщина" – 25,52%, "УДАР" – 13,95%, КПУ – 13, 18% "Свобода" – 10,44%.

89