Кличко розповів, як працюватиме транспорт у столиці

6 Травня 2020, 13:49

Обмеження щодо роботи громадського транспорту у Києві послаблять не раніше 22 травня. Про це київський міський голова Віталій Кличко сказав під час брифінгу, передає LIGA.net.

 

 

Утім, у районах, які мало охоплені транспортним сполученням, збільшать кількість електротранспорту. 

 

Мер додав, що метрополітен відновить свою роботу за рішенням уряду, однак це буде "не відразу". 

 

За його словами, бізнес повинен самостійно вирішувати питання підвозу співробітників на роботу. 

 

Зазначимо: в Україні станом на 9:00 6 травня виявлено 13 184 випадки COVID-19. З них 327 – летальні. 2097 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 487 нових випадків.

 

Нагадаємо, COVID-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Як з’ясувалося, першою інфекцію підхопила продавчиня креветок.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на COVID-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.