Кличко: КМДА перерахує Київпастрансу 50 млн грн до нового року

19 Грудня 2014, 08:12

Мер Києва Володимир Кличко заявив, що Київська міська державна адміністрація до кінця 2014 року перерахує КП "Київпастранс" 50 млн грн із загального боргу в 130 млн грн. Про це він повідомив в ефірі телеканалу "ТВі", передає прес-служба мера.

"Сьогодні ми вже перерахували 27 млн. Думаю, до кінця року ми зможемо знайти ще більш 50 млн грн із загального боргу в 130 млн", – заявив Кличко.

Він зазначив, що столична влада спілкувалася з профспілками перевізників, переконуючи їх вийти на маршрути.

"З одним депо питання поки не вирішене. Але ми робимо все, щоб не допустити транспортного колапсу в Києві. І, якщо завтра трамваї не поїдуть, запустимо додаткові маршрути автобусів і тролейбусів, як це було сьогодні, для того, щоб люди могли пересуватися містом", – зазначив Кличко.

Мер підкреслив, що ситуація із заборгованістю по зарплаті перед працівниками КП "Київпастранс" виникла в результаті того, що уряд не компенсує місту вартість проїзду пільговиків у громадському транспорті.

"Заборгованість поступово накопичувалася. Є велика кількість людей, які користуються пільгами і не платять за проїзд. Згідно із законодавством, Кабінет міністрів повинен відшкодовувати ці кошти міським бюджетам. Кабмін гроші не платить і виходить так, що борги лягають тягарем на міський бюджет і киян", – сказав Кличко.

Нагадаємо, вранці 18 грудня працівники Подільського трамвайного депо, Дарницького трамвайного депо, Дарницького автопарку і швидкісного трамваю не вийшли на маршрути, оголосивши безстроковий страйк. Основна вимога робітників – виплатити зарплату, яку не отримували вже кілька місяців.

КП "Київпастранс" пообіцяв виплатити працівникам заборгованості із зарплати за жовтень-листопад у сумі 80 млн грн до 29 грудня.