Кличко анонсував встановлення на вулицях Києва 8 тисяч камер відеоспостереження

1 Жовтня 2016, 18:51

На вулицях Києва планують встановити 8 тисяч камер відеоспостереження. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

“У зв’язку з бойовими діями на Сході України велика кількість незареєстрованої зброї перебуває на руках у громадян. Розуміючи, що криміногенна ситуація у Києві змінилася не в кращий бік, ми збільшили фінансування програми “Безпечна столиця”, в рамках якої спочатку буде встановлено 4 тисяч камер відеоспостережння, а загалом ми плануємо встановити 8 тисяч камер, – зазначив Кличко.

За його словами, всі зображення будуть виводитися на центральний сервер, який буде розташований в КМДА і також у правоохоронців.

"Ця система достатньо ефективно зарекомендувала себе в Ізраїлі. Вона дозволяє розпізнавати обличчя, а отже робити повну ідентифікацію людей, які скоїли правопорушення”, – наголосив мер Києва.

Кличко також відзначив, що більшість побутових правопорушень скоюють в стані алкогольного сп’яніння. Саме тому за його ініціативою Київрада ухвалила рішення про обмеження продажу алкоголю у нічний час.

Нагадаємо, 22 вересня Київська міська рада прийняла рішення про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00. Антимонопольний комітет пообіцяв оскаржити таке рішення.