Клюєв вважає, що вибори підтвердили незмінність євроінтеграційного курсу України

Акценти
13 Листопада 2012, 10:13

"Незмінність курсу євроінтеграції підтвердили результати парламентських виборів. Позиція української влади в цьому питанні монолітна: наша країна є невід'ємною частиною європейської цивілізації", – заявив Клюєв.

При цьому він підкреслює необхідність повноцінного врахування українських інтересів у процесі інтеграції.

Зі слів Клюєва, Україна розраховує на підтримку її євроінтеграції низкою країн, зокрема Польщею.

"Хоча в історії наших народів були непрості й навіть трагічні моменти, сьогодні партнерство Києва й Варшави є прикладом ефективного співробітництва між європейськими державами. Ми не просто знаходимо взаєморозуміння у ключових питаннях, а й забезпечуємо стабільність у Центральній і Східній Європі", – вважає він.

Крім того, Клюєв констатує розвиток взаємовигідного співробітництва, особливо в сфері економіки, з іншими інтеграційними об'єднаннями. Зокрема, з Росією, США й Китаєм.

Нагадаємо, президент Європарламенту Мартін Шульц вказує на необхідність для ЄС зберегти своє критичне відношення до України й допомогти їй продовжити проводити необхідні реформи.

Рада міністрів іноземних справ країн Європейського Союзу 19 листопада розгляне ситуацію в Україні, пов'язану з виборами Верховної Ради.

Читайте також Валерій Чалий: євроінтеграція України не має перспектив нового розвитку в найближчі роки

90