Клюєв та всі члени уряду, обрані депутатами, написали заяви про відставку

21 Листопада 2012, 08:28

Про те, що обрані до Верховної Ради міністри подали у відставку, голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов оголосив учора на прес-конференції. "Я знаю, що на сьогоднішній день всі міністри, практично без винятку, пишуть заяви і переходять на депутатську роботу", – сказав він.

Як відомо, у Верховну раду пройшли 8 з 18 членів уряду. У відставку подали: прем'єр-міністр, голова Партії регіонів Микола Азаров (N1 у списку ПР), віце-прем'єр-міністр соцполітики Сергій Тігіпко (N3 у списку ПР), віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков (N8 у списку ПР) , міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник (N11 у списку ПР), міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк (N15 у списку ПР), міністр юстиції Олександр Лавринович (N12 у списку ПР), міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко (виборчий округ N12, Вінницька область, самовисування) і глава МНС Віктор Балога (округ N69, Мукачево, партія "Єдиний центр").

Таким чином прем'єр-міністр, віце-прем'єри і міністри виконали норму закону про вибори.

За наявною у "Коммерсант-Украина" інформацією, відповідну заяву написав і секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв (N4 у списку ПР).

Як стало відомо виданню, всі підписані заяви про звільнення з Кабміну вже передані в Адміністрацію президента.

"Президент Віктор Янукович підпише всі заяви про звільнення і видасть відповідні укази. Протягом наступного тижня нинішній прем'єр, його заступники та міністри перейдуть на роботу в Раду. На час, що залишився до обрання нового складу Кабінету міністрів, "на господарстві" залишиться Валерій Хорошковський (перший віце-прем'єр, в Раду не балотувався – Ред.). Дехто з тих, хто пішов у парламент, повернуться в уряд, але хто це буде, зараз залежить тільки від однієї людини – Віктора Януковича", – зазначило високопоставлене джерело в Кабміні.

108