Клюєв обіцяє не підвищувати Януковичу вартість оренди у Межигір’ї

3 Вересня 2013, 13:30

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на відповідне питання, Клюєв сказав: "Я серйозно подумаю над питанням перегляду суми. Жартую, звичайно. Контракт підписаний. Якщо ціни відповідають ринковим, в чому я впевнений, то я не бачу сенсу переглядати".

Клюєв уточнив, що зараз Адміністрація президента орендує невелику площу для офіційних прийомів. "Якщо у Адміністрації президента виникне бажання ще щось взяти в оренду – з великим задоволенням це зробимо. Але поки питань не виникало. Віктор Федорович живе на своїй території, а дорогами користується загального користування", – сказав він.

На уточнююче питання, чи зможе він тепер при бажанні розірвати угоду про оренду з Януковичем, Клюєв сказав: "А навіщо?".

Раніше повідомлялось, що вартість оренди офісу для президента Віктора Януковича у резиденції "Межигір'ї" становить 99 тис 691 грн на рік.

Нагадаємо, Сергій Клюєв підтвердив, що подав документи на придбання 100% акцій компанії «Танталіт», що володіє частиною резиденції президента Віктора Януковича «Межигір'я». Сума контракту 146 мільйонів гривень. Клюєв заявив, що планує реалізувати на території Межигір'я "великий інфраструктурний проект".