Клінтон відмовилась знову балотуватися в президенти США

11 Вересня 2017, 09:19

Хілларі Клінтон, яка поступилася на президентських перегонах у 2016 році Дональду Трампу, більше не має наміру брати участь в президентських виборах США, хоча і не буде відмовлятися від політичної активності. Про це вона розповіла у недільному інтерв'ю CBS News, приуроченому до виходу її мемуарів про минулорічну президентську кампанію.

"Я більше не буду кандидатом на виборах. Але я не завершила роботу в політиці, оскільки я дійсно вірю, що на кону – майбутнє нашої країни", – заявила вона.

Коментуючи хід президентської кампанії 2016 року вона зазначила, що її головною помилкою було використання особистої електронної пошти для передачі конфіденційних відомостей. Цей факт привів до розслідування ФБР. Попри те, що офіційні звинувачення в скоєнні злочину, висунуті не були, скандал відбився на її популярності під час виборів. У розмові з журналістами Клінтон підкреслила, що не знімає з себе відповідальності за порушення правил безпечного поводження з конфіденційною інформацією.

Клінтон зізналася, що була присутня на церемонії інавгурації Трампа тільки з поваги до традиції і охарактеризувала інавгураційну промову нового президента як звернення до білих расистів. За словами Клінтон, Трамп робить з маргінальних людиноненависницьких груп частиною політичного мейнстріму і сприяє захопленню влади в Республіканській партії радикалами.

Раніше повідомлялось, що кандидатка в президенти США від Демократичної партії на виборах 2016 року Хілларі Клінтон планує створити політичну групу, яка буде фінансувати організації, які протидіють президенту Дональда Трампа. Про це повідомляє Politico з посиланням на джерела, близькі до Клінтон і обізнані про її плани. Аналогічну інформацію повідомили і джерела CNN.