Клімкін заявив, що Росія фактично розпочала третю світову війну

16 Березня 2018, 11:26

Російська Федерація з використанням гібридних методів фактично веде третю світову війну. Про це висловився в інтерв'ю виданню BBC Україна міністр закордонних справ Павло Клімкін.

 

Клімкін розповів, що у зв'язку з проведення виборів президента Росії в Криму українська сторона закликає не визнавати їхні результати. Він вважає, що міжнародна спільнота має ввести санкції проти організаторів цих виборів.

"Якщо залишити це просто так на рівні заяв, то в Росії можуть сказати "ну засудили, і що далі?". Звичайно, не так просто і не так однозначно виявити всіх, хто до цього причетний. Але будемо намагатися це робити. На тлі того, що відбувається зараз, що сталося в Солсбері, всім чудово зрозуміло, що Росія фактично веде третю світову війну, але гібридними методами", – заявив міністр закордонних справ.

 

 

Клімкін переконаний, що Росія свідомо працює проти Заходу і країн-учасниць НАТО. Та передбачив об'єднання західних країн проти російської агресії.

 

"Це означає, що виникне коаліція, яка повинна протидіяти фундаментальній російській загрозі, оскільки Росія зараз загрожує самому існуванню цінностей західного світу", – зазначив міністр.

 

Нагадаємо, 13 березня президент Петро Порошенко провів зустріч з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу, у ході якої сторони засудили плани проведення президентських виборів РФ в окупованому Криму.

 

Крім того, 15 березня українська делегація закликала країни-учасниці ОБСЄ не визнавати легітимність російських виборів президента Росії в окупованому Криму.

Також Міністерство закордонних справ України висловило протест через візит російської делегації на чолі з президентом РФ Владіміром Путіним до окупованого Криму.