Клімкін візьме участь у засіданні держав-учасниць Договору про заборону ядерних випробувань

13 Червня 2016, 09:09

Сьогодні, 13 червня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін візьме участь у міністерському засіданні держав-учасниць Договору про всеохопну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ), яке відбудеться у Відні (Австрія) з нагоди 20-тої річниці цього історичного документа. Про це повідомила прес-служба МЗС.

Як зазначається, основною метою заходу є активізація політичних зусиль з метою забезпечення набуття Договором чинності та необхідність підтримки його верифікаційного режиму.  

Очікується, що Клімкін виступить з промовою  на пленарному засіданні, а також візьме участь в інтерактивній дискусії з питань порядку денного ювілейної зустрічі ДВЗЯВ. 

В рамках заходу міністр також проведе переговори з керівниками зовнішньополітичних відомств, які братимуть участь в заході, керівництвом МАГАТЕ, а також Виконавчим секретарем Організації ДВЗЯВ.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко виступив за проведення консультацій з міжнародними партнерами щодо загрози розміщення Росією ядерної зброї в окупованому Криму.

Перед тим президент США Барак Обама закликав Росію до переговорів стосовно скорочення ядерних озброєнь.