Клімкін відповів на питання про наступну зустріч глав МЗС «нормандської четвірки»

16 Березня 2016, 15:34

Зустріч міністрів закордонних справ країн «нормандського формату» (Німеччини, Франції, України та Росії) найближчим часом не планується. Про це повідомив глава МЗС України Павло Клімкін.

«Ми поки не планували конкретну дату. Нам потрібно зрозуміти, чи готова російська сторона обговорювати конкретні пропозиції», – сказав Клімкін журналістам після засідання уряду в середу.

Він уточнив, що українська сторона очікує реакції на пропозиції, які були висунуті в Парижі на останній зустрічі: щодо відведення військ, створення зони безпеки, надання повного доступу для спостерігачів ОБСЄ, в тому числі до українсько-російського кордону тощо.

«Тобто ніяких конкретних відповідей в Парижі не звучало, і без розуміння, як просуватися далі, буде складно планувати наступну зустріч», – сказав міністр, додавши, що «якщо буде сенс, то буде і зустріч».

Читайте також: Штайнмаєр зробив гнівну заяву після переговорів «нормандської четвірки» в Парижі

Нагадаємо, 3 березня в Парижі відбулися переговори міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки" (Росія, Німеччина, Франція і Україна) щодо ситуації на Донбасі. За словами глави МЗС України Павла Клімкіна, зустріч не завершилася конкретними результатами.