Клімкін полетів у США разом з Порошенком для участі в сесії Генасамблеї ООН

18 Вересня 2016, 14:23

Міністр закордонних справ Павло Климкин відбув у США в складі делегації України на чолі із президентом Петром Порошенком для участі у 71 сесії Генасамблеї ООН. Про це сказано в повідомленні на сайті МЗС.

Участь делегації України дає можливість продемонструвати активну й послідовну позицію нашої країни в захист ключових, базових цінностей уставу ООН, надати всебічну інформацію щодо ситуації, що склалася навколо України.

Крім участі в програмі візиту Петра Порошенка, Клімкін також проведе низку окремих дво- і багатосторонніх зустрічей. Міністр офіційно буде представляти Україну на засідання високого рівня Ради Безпеки ООН відносно авіаційної безпеки.

Також він проведе низку зустрічей з метою подальшої міжнародної солідарності з Україною в умовах агресії з боку Росії. У рамках програми також запланована процедура підписання угоди про взаємне скасування візових вимог із Сент-Кітс і Невісом.

Президент України Петро Порошенко відвідає США 18-21 вересня, сказано в анонсах на сайті глави держави.

Він виступить під час дебатів 71-ої сесії Генеральної Асамблеї ООН, а також у саміті Ради безпеки ООН і засіданні вищого рівня, присвяченому проблемі біженців і мігрантів.

Під час сесії Генасамблеї ООН заплановане проведення низки двосторонніх зустрічей президента України з іноземними лідерами, зокрема Туреччини, Японії, Нової Зеландії, Аргентини, Катару й іншими.

Окрема увага під час візиту буде приділена питанням посилення стратегічного партнерства України й США. У цьому контексті Петро Порошенко зустрінеться з керівництвом США, представниками провідних ділових і політичних кіл країни.

Також програма візиту передбачає традиційну зустріч із українською діаспорою в США.

Нагадаємо, на полях Генасамблеї ООН Порошенко проведе зустріч з Клінтон.