Клімкін показав Лаврову фотодокази переміщення російської зброї через кордон на Донбасі

13 Лютого 2016, 11:25

Укранський міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, що показав російському колезі Сєргєю Лаврову фотодоказу пересування російської зброї через кордон з Україною. Про це він повідомив після завершення засідання голів МЗС «нормандського формату» у Мюнхені.

«Я показав кілька фото, як приклад, як російську зброю поставляють через кордон. Лавров на це відповідним чином ніяк не відреагував, не коментуючи це», – сказав Клімкін.

Український міністр зазначив, що поінформував учасників зустрічі про ситуацію на Донбасі.

«Причому не тільки в плані постійних порушень, обстрілів, але і насправді те, що зараз відбуваються фактично спільні навчання російських військових з одного боку – російських військових, які перебувають на території Донбасу, і звичайно, найманців», – зазначив він.

«Ми показали фотографії, як військова техніка перетинає кордон, у тому числі танки. Ми знаємо, скільки зараз боєприпасів перетинають кордон, що всі ці боєприпаси можуть скласти основу для наступальної операції», – додав Клімкін.

Він наголосив, що тенденція на Донбасі свідчить про постійне використання забороненої зброї, артилерії і важких мінометів.

«Тенденція усвідомленої абсолютної дестабілізації», – додав Клімкін.

Нагадаємо, Клімкін прокоментував зустріч голів МЗС у "нормандському форматі" одразу після завершення.