Клімкін обговорив у США питання доступу лікарів до українських політв’язнів у РФ

15 Грудня 2017, 17:31

У Нью-Йорку (США) міністр закордонних справ Павло Клімкін обговори з партнерами питання стосовно доступу іноземних та українських лікарів до всіх громадян України, яких Російська Федерація незаконно утримує. Про це він написав у п’ятницю, 15 грудня, у Twitter.

"Умеров, Гриб, Клих, Веджиє Кашка, тепер Дегерменджі – людей в буквальному сенсі замордовують, доводять до смерті. В Нью-Йорку з партнерами говорю про необхідність доступу іноземних та українських лікарів до всіх українців, що незаконно утримуються РФ", – написав він.

 

Напередодні в окупованому Криму Бекір Дегерменджі, якого звинувачують у вимаганні та якого тримають у СІЗО, потрапив до реанімації

Нагадаємо, 23 листопада в окупованому Криму російські силовики затримали кількох членів Меджлісу кримськотатарського народу за начебто "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини. Зазначається, що затримання відбулося в кафе "Медобори" на вулиці Воровського біля Київського районного суду. За даними Крим_SOS, серед них були Бекір Дегерменджі, Асан Чапух, Казим Аметов. При цьому адвокат Едем Семедляєв заявив, що жодного адвоката до затриманих членів Меджлісу кримськотатарського народу не впустили. Згодом їх відвезли в ізолятор тимчасового утримання.