Клімкін домовився про проведення Спільної українсько-італійської міжурядової комісії

17 Лютого 2017, 23:17

Міністри закордонних справ України та Італії домовилися провести чергове засідання українсько-італійської міжурядової комісії з питань економічного та фінансового співробітництва. Про це повідомили у прес-службі МЗС України у п'ятницю, 17 лютого.

Як зазначили у прес-службі, домовленість відбулася за підсумками зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з міністром закордонних справ Італійської Республіки Анджеліно Альфано у рамках участі в Мюнхенській конференції. 

Нагадаємо, напередодні, 16 лютого, антикорупційні агентства України та Італії підписали Меморандум про співпрацю. Угода про взаєморозуміння між НАЗК та ANAC діятиме протягом чотирьох років.

Як повідомлялося, на полях Мюнхенської конференції відбудуться також переговори глав МЗС "нормандського формату", в ході яких буде обговорюватися ситуація на сході України. За інформацією агентства, зустріч чотирьох міністрів запланована на суботу, 18 лютого.

Довідка. Мюнхенська конференція з безпеки – щорічна конференція, що проводиться в Мюнхені (Німеччина) з 1962 року. До 1993 року іменувалася Конференцією з військових питань і проводилася під егідою Християнсько-соціального союзу, з 1998 року фінансується урядом Німеччини.