Клімкін анонсував телефонну розмову лідерів країн “нормандського формату”

22 Серпня 2017, 13:57

Найближчим часом відбудуться телефонні переговори лідерів країн "нормандського формату" (Україна, Німеччина, Франція, Росія). Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у вівторок у Києві.

"Я знаю, що найближчим часом дуже швидко планується телефонна розмова. Сенс цієї телефонної розмови в обговоренні питань безпеки та звільнення заручників", – сказав він.

Міністр зазначив, що більш детальна інформація про розмову з'явиться найближчим часом. При цьому Клімкін додав, що питання особистої зустрічі лідерів країн ще обговорюється.

"Щодо зустрічі персональної, це питання ще обговорюється. Ми прийдемо до цього тільки тоді, коли будемо мати бачення, яким чином просуватися далі", – додав міністр.

Як повідомлялось, 24 липня канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон під час перемовин у "нормандському форматі" озвучили вимоги щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Політики вимагали негайного припинення вогню, аби запобігти руйнуванню інфраструктури та уникнути гуманітарної катастрофи.

У Мінську 16 серпня пройшла зустріч політичних радників лідерів "нормандської четвірки".