Ківалов відхрестився від “будиночка Гаррі Поттера” в Одесі

1 Вересня 2015, 20:06

Екс-регіонал Сергій Ківалов стверджує, що наразі готується продаж палацу прийомів Міжнародного Гуманітарного Університету, відомого в народі як "будиночок Гаррі Поттера".

"Будиночок Гаррі Поттера знаходиться на балансі Міжнародного гуманітарного університету. І збудований він дуже гарно, і зроблено все дуже гарно. Керівництво університету вирішило продати цей будиночок, тому що його дуже дорого утримувати, є проблеми з енергоносіями", – заявив екс-регіонал.

Відео – Інформатор

Він також пояснив, яким чином у маєтку опинилися його особисті речі. Зокрема, портрет нардепа в орденах та старовинній лівреї на фоні пейзажу епохи Відродження. За словами Ківалова, картина була подарована йому на ювілей. Але поки він робив ремонт у себе в квартирі, картина та інші речі зберігалися в маєтку.

Екс-регіонал також розповів, що автором картини є одіозний російський художник Нікас Сафронов

Як повідомлялося, 30 серпня активісти Автомайдану відкрили для всіх бажаючих будинок прийомів Міжнародного Гуманітарного Університету.

Також нагадаємо, що в травні активісти Автомайдану зняли на відео будинок екс-нардепа від ПР. Відео оприлюднили у мережі

98