Кіріл приїде у Київ на броньованому поїзді як у Сталіна, з охороною як у Путіна

24 Липня 2013, 11:40

«Це як готель на колесах. Такий був у Сталіна. Там п'ять вагонів, останній – вагон-храм. Охорона у патріарха, як у Владіміра Путіна. Для потягу розроблять спеціальний графік руху, а їхати він буде по виділеній колії », – розповло джерело.

Приїде поїзд на Центральний залізничний вокзал Києва.

 «Перекривати у п'ятницю ввечері дороги, входи і виходи на вокзалі ніхто не буде. Але міліціонерів буде багато – близько двох сотень тільки на вокзалі », – розповіли у довідковій Центрального вокзалу.

Як повідомлялось, патріарх Кіріл і предстоятелі інших православних церков приїдуть у Київ на спеціальному літерному поїзді, в якому також перевозитимуть хрест апостола Андрія Первозванного. Після святкування ювілею Хрещення Русі у Києві, Кіріл на цьому ж поїзді поїде до Мінська.

В УПЦ МП не рекомендують віруючим приходити на молебень, який відбудеться 27 липня з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі за участі Кіріла та кільког глав держав . За словами голови Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрея Георгій Коваленка, молебень відбуватиметься на Владимирській гірці з високим рівнем охорони, а тому бажаючим відвідати молебень видаватимуть спеціальні перепустки, кількість яких обмежена.

У зв’язку з цим, Коваленко порекомендував замість відвідування молебню подивитися його по телевізору, або послухати по радіо, а також прийти на богослужіння в Києво-Печерську лавру.

У МЗС повідомили, що президенти Росії, Молдови та Сербії підтвердили свою участь у святкуванні 1025-річчя Хрещення Русі.

Нагадаємо, у червні посол Росії Міхаіл Зурабов заявив, що  Україна та Росія спільно відсвяткують1025-річчя хрещення Русі «з усім розмахом».