Кірєєв відмовився долучати документи Бойка і відклав розгляд до ранку

Акценти
16 Серпня 2011, 19:34

Відповідне рішення ухвалив суддя Родіон Кірєєв після того, як державне обвинувачення виступило проти долучення документу поданого свідком обвинувачення Юрієм Бойком.

Суддя наголосив, що суду надана копія перекладу звіту, хоча і завірена нотаріально.

Кірєєв постановив витребувати оригінали документу.

На переконання прокурорів, дане питання є передчасним і має розглядатися на стадії дослідження доказів у справі.

Разом з тим, на долучені документу наполягала сторона захисту Тимошенко. Пізніше сама лідер БЮТ прокоментувала відмову прокурорів підтримати свого свідка.

"Пан Бойко намагається подати дуже корисний документ. Я розумію, чому прокурори відмовилися його підтримати. Цей документ прямо свідчить про те, що не збитки, а прибутки мав "Укртрансгаз" по транспортуванню газу у 2009 році", – зазначила вона.

"Тому прокуратура розуміє, що збитки, які вони мені намалювали в обвинувальному висновку, просто не мали місце у НАК "Нафтогазі". Тому ми дуже просимо підтримати пана Бойка", – додала Тимошенко.

Пізніше, суддя ухвалив рішення про перенесення розгляду справи Тимошенко на 17 серпня, при цьому відмовивши захисникам екс-прем’єра зробити перерву на один день для підготовки до процесу. Кірєєв мотивував своє рішення тим, що 17 серпня мають примусово доставити як свідка колишнього представника Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського.

Нагадаємо, 16 серпня Печерський районний суд Києві відмовився долучити до матеріалів справи проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко документ, який сторона захисту називає протоколом про заснування компанії «РосУкрЕнерго» і вважає доказом причетності Юрія Бойкадо цієї компанії.

90