Спочатку було видалено депутата від НУНС Юрія Кармазіна. Причиною став вигук останнього після заяви державного обвинувача Фролової, що Тимошенко несе відповідальність за невигідні, на думку слідства, газові угоди з Росією, бо як прем’єр-міністр «мала керівні права» щодо НАК «Нафтогаз», єдиним акціонером якої є Мінпаливенерго України.
«Це ж означає, що немає складу злочину!», – вигукнув присутній в залі Кармазін.
На прохання судді залишити залу депутат зауважив, що висловився «як співавтор Кримінального кодексу». Також він заявив, що суддя видаляє його з порушенням процесуального законодавства.
Після цього депутат залишив зал, наостанок звернувшись безпосередньо до судді: «Хлопче, та відкрий закон, немає такого в Кодексі! А з зали я піду, бо не можу більше вас бачити».
Пізніше, Киреєв видалив зі слухань депутатів від БЮТ Остапа Семерака та Володимира Бондаренка «за систематичне порушення порядку і тиші в залі судового засідання».
Для видалення депутатів суддя оголосив технічну перерву на 20 хвилин.
У свою чергу Семерак заявив журналістам, що планує оскаржувати це рішення суду.
«Робочий день закінчився, а суддя Кірєєв знущаючись над громадянкою Фроловою, заставляє її читати якісь нісенітниці. Вона плутається в назвах міст, прізвищ суддів, тому, користуючись законом про статус народного депутата та спостерігаючи як порушується трудове законодавство, був вимушений звернути на це увагу і прокурорів, і судді. На жаль, суддя не усвідомив того, що він чинить або, може, в нього немає інших методів, і він не принив знущання над жіночкою громадянкою Фроловою… Користуючись нагодою, хотів би звернутися до всіх громадських і правозахисних організацій, які займаються жіноцтвом, звернути на це увагу, що молодий суддя знущається над жінкою Фроловою, заставляє її читати дурниці і вона бідна вже заїкається. Мені її шкода, бо очевидно в неї є діти, і вона буде змушена якось виховувати цих дітей. Коли вона «невнятно» буде читати їм букварик, то від цього вони будуть страждати», – заявив Семерак журналістам.
Нагадаємо, протягом всього судового процесу з зали суду систематично видаляли народних депутатів. Часто це супроводжувалося бійками з бійцями «Грифону». Так, 6 липня, нардепу Михайлу Косіву, який відмовився виходити з зали на вимогу судді, довелося викликати швидку.