Переговори в Досі тривали на одну добу довше, ніж планувалось. Спірним виявилося питання про те, чи повинні багаті країни компенсувати біднішим затримки економічного розвитку, обумовлені заходами щодо скорочення викидів парникових газів.
Після обговорення, країни прийняли пакет документів під назвою "Дохійський кліматичний портал". Крім поправки до Кіотського протоколу, що дозволяє другий період дії, країни прийняли пакет рішень з фінансових та інших питань.
В рамках конференції ініціативна група країн оголосила намір до 2015 року розробити документ, що міститиме екологічні норми, який був би обов'язковий для всіх держав ООН.
Україна, Росія та Білорусь, висловили претензії до процедури прийняття документів.
Як відомо, Кіотський протокол, підписаний в 1997 році, направлений на встановлення норм викидів у атмосферу парникових газів, термін його дії закінчувався наприкінці 2012 року.
До США, Індії і Китаю, які не ратифікували протокол, приєдналися Канада, Японія, Нова Зеландія і Росія, що заявили про вихід з угоди.
У грудні минулого року у місті Дурбан Південноафриканської республіки учасники форуму зі 194 країн домовилися продовжити чинність Кіотського протоколу до 2020 року.