Кіностудію ім. Довженка та Київський цирк виставили на продаж – ЗМІ

14 Серпня 2017, 07:43

У перелік об'єктів державної власності, які підлягають приватизації протягом 2017-2020 років, увійшли Національний цирк України і Національна кіностудія ім. Олександра Довженка, а також ще низка українських державних цирків і кіностудій. Про це пише Дзеркало тижня.

Видання зазначає, що зараз перелік об'єктів державної власності, які підлягають приватизації протягом 2017-2020 років налічує всього 893 держпідприємства, однак згодом їх кількість зросте майже до 4 тисяч.

У цьому переліку знаходиться Національний цирк України, а також цирки в Харкові, Дніпрі, Одесі, Кривому Розі та Львові. Крім того, там значаться: Національна кіностудія ім. Олександра Довженка, Українська студія хронікально-документальних фільмів, Українська кіностудія анімаційних фільмів.

Зазначається, що приватизація цих об'єктів є нібито одним із зобов'язань, які Україна взяла на себе в рамках домовленостей з Міжнародним валютним фондом (МВФ). При цьому, приватизація установ з національним статусом є юридично і політично складним процесом.

Раніше Фонд державного майна України оголосив початок проведення аукціонів з підвищенням ціни з продажу пакетів акцій 8 енергокомпаній.