Кінофестиваль «Молодість» оголосив конкурс інстаграм-відеоробіт

16 Червня 2016, 16:48

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочав конкурс інстаграм-відеоробіт на тему «Грам Молодості / molodosti_gram», головний приз якого становить $1000.

Умови конкурсу:

  • участь може взяти будь-який користувач соцмереж Instagram та Facebook;
  • відповідно до правил мережі Instagram, хронометраж робіт має бути не більшим за 1 (одну) хвилину;
  • роботи мають бути вільною інтерпретацією теми молодості;
  • роботи не повинні містити політичного змісту, риторики ненависті чи зневаги, закликів до насилля, сцен насилля тощо;
  • відео може бути знятим на будь-який гаджет та розміщене в мережі Instagram із обов’язковим поширенням у Facebook (відкритий допис), з назвою роботи та трьома хештегами: #molodist46, #molodosti_ gram, #youth_gram і з тегом сторінки «Молодості» в Instagram (@molodist_fest);
  • для участі в конкурсі кожен автор обов’язково має заповнити онлайн-форму (https://form.jotformeu.com/61543426800349). Відеофайл може бути завантажений на будь-який файлообмінник, і відповідний лінк доданий у форму заявки.

Переможець визначатиметься за кількістю набраних лайків у обох соцмережах. Конкурс триватиме з 15 червня до 15 жовтня. Щомісяця 15 числа (починаючи з 15-го липня) за кількістю набраних лайків в обох мережах обиратиметься п'ять фіналістів. Після 15 жовтня топ-20 робіт потрапляють у фінал і будуть pyjde поширені у мережі Instagram «Молодості». До 20 жовтня ці роботи збиратимуть лайки, щоб поборотися за головний приз конкурсу – $1000, який буде вручений переможцеві на церемонії відкриття кінофестивалю «Молодість» 22 жовтня 2016 року.

Фільм-переможець буде продемонстровано на відкритті 46-го КМКФ «Молодість». Фіналісти конкурсу демонструватимуться перед показами кінофестивалю та на телебаченні.