Кім Чен Ин заявив, що почекає з ракетним ударом по США

Акценти
15 Серпня 2017, 07:45

Лідер КНДР Кім Чен Ин 14 серпня заявив, що готовий почекати з ударом по острову Гуам, поки американці не змінять свою поведінку. Про це повідомило північнокорейське видання KCNA.

Так, під час розмови з керівництвом ракетних військ країни Кім Чен Ин похвалив готовність військових завдати удару і вказав, що "американські імперіалісти вже зав'язали петлю у себе на шиї через свою конфронтаційну рекету". Однак він зазначив, що готовий почекати, поки США зважать усі "за" і "проти" та прийдуть до рішення, яке полегшить їхню "жахливу долю".

Так, за словами Кім Чен Ина, американці повинні визнати необхідність припинення провокацій щодо КНДР і відмовитись від таких спроб у подальшому.

На думку глави КНДР, США перевіряють терпіння Північної Кореї. При цьому Кім Чен Ин зазначив, що ракетники завжди повинні виконати наказ партії і в разі необхідності "перекрити дихання янкі".

Як повідомлялось, у Північній Кореї заявили, що вони "готові вести тотальну війну, якщо Вашингтон почне превентивну війну проти КНДР". 

92