Кім Чен Ин анонсував нові ядерні випробування

11 Березня 2016, 08:44

Лідер КНДР після застосування нових санкцій з боку ООН заявив про підготовку до нових випробувань ядерної зброї. Про це повідомило видання «Газета.Ru» з посиланням на KCNA.

Так само на цій зустрічі Кім Чен Ин простежив за монтажем ядерних боєголовок на балістичні ракети північнокорейського виробництва.

В ході брифінгу лідер країни похвалив ядерних вчених і фахівців у досягненні успіху в питаннях національної оборони. Він також закликав вчених-ядерників гідно виконувати свою почесну місію і обов'язок від імені партії, країни і революції на першій лінії фронту для рішучого зриву ядерного руху ворогів, прославляючи країну як безприкладного в ядерній енергетиці, пише видання.

«Ніяка сила на землі не посміє спровокувати нас», – сказав Ин.

Він додав, що реальний ворог – сама ядерна війна. Чим сильніше ядерні можливості нашої країни, тим сильніше стримуючий фактор агресії супротивників, сказав він.

«Право завдати попереджуючого ядерного удару ні в якому разі не є монополією США. Американські імперіалісти обмежують суверенітет КНДР і право на існування із застосуванням ядерної зброї»,— скзал Ин, додавши, що він ніколи не буде коливатися завдати попереджуючого ядерного удару проти США.

Також він висловив велику надію і впевненість у те, що північнокорейські вчені будуть розвиватися в області ядерної зброї, щоб повністю стримувати ворогів, забезпечивши тим самим міцну гарантію вічного майбутнього нації.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН 2 березня одноголосно прийняла проект резолюції із засудженням КНДР. Йдеться вже про п'яту резолюцію, яка передбачає найжорсткіший за останні 20 років режим санкцій щодо КНДР, зважаючи на недавній запуск балістичної ракети.