Кількість жертв пожежі в одеському коледжі зросла до 10 осіб

8 Грудня 2019, 17:38

Кількість жертв пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу збільшилася до 10 осіб. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС в Одеській області, 8 грудня о 8.30 під час розбору завалів виявлено тіла ще 2 осіб.

 

У регіональному главку Нацполіції уточнили, що тіла обгоріли і зараз проводиться їх пізнання.

 

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу 4 грудня виникла пожежа. Як зазначалося, загинула викладачка – Ганна Бородюк. Проте у результаті впізнання тіла родичами ця інформація не підтвердилась. У результаті займання загинула 16-річна студентка Ксенія Бабенко.

 

За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

 

Розслідування ведеться за ч. 2 ст. 270 ККУ (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Поліція Одеси розслідує дві версії причин пожежі: пошкодження подовжувача і навмисний підпал. 

 

5 грудня у мережі оприлюднили імена усіх 28 постраждалих під час пожежі. Того ж дня було виявлено тіло ще однієї загиблої. За попереднім висновком судмедекспертів, це – викладачка коледжу 1976 народження