Кількість жертв авіаударів в Алеппо зросла до 48

20 Листопада 2016, 11:37

В Алеппо в результаті інтенсивних повітряних ударів і артилерійських обстрілів, що відбулися 19 листопада, загинули десятки людей. Про це повідомляє Сирійська група моніторингу прав людини, яка перебуває у Великій Британії.

Згідно з повідомленням, 48 людей, у тому числі п'ятеро дітей, були вбиті в районах Алеппо, які утримуються повстанцями. Таким чином, кількість людей, убитих в результаті бомбардування Алеппо та прилеглих районів за останні п'ять днів зросла до 180. Під повітряні удари та обстріли також потрапили лікарні в східній частині Алеппо, через це всі медичні установи в районі перестали діяти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок інтенсивних бомбардувань східної частини Алеппо 19 листопада загинули щонайменше 27 цивільних осіб.

Як відомо, восени 2016 армія уряду Сирії за підтримки Росії почала штурм східних кварталів міста Алеппо, які утримують опозиційні і ісламістські угруповання. Під час операції неодноразово повідомлялося про удари по цивільних об'єктах, в тому числі й по лікарнях.