Кількість загиблих від отруєння алкоголем на Харківщині зросла до 18 людей

27 Вересня 2016, 12:30

У Харківські області за добу померли ще п'ятеро людей через отруєння неякісним алкоголем. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

"На даний момент всього померло 18 осіб, в т.ч. п'ять за останню добу. Госпіталізовано 21 особу", – повідомили в прес-службі.

Як повідомлялося, в четвер, 22 вересня, в результаті отруєння неякісним алкоголем померли шестеро мешканців Вовчанського району Харківської області. Станом на понеділок, 26 вересня, кількість померлих зросла до 13 осіб. Ще 22 отруєних перебували в лікарнях. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей) Кримінального кодексу України. Правоохоронці затримали трьох власників магазинів у трьох районах області, де продавався неякісний алкоголь. Отруєння охопило три райони області – Харківський, Вовчанський та Ізюмський. У прокуратурі повідомили, що загиблі на Харківщині вживали горілку марки "Пшенична" виробництва підприємства "Олександрія".