Кількість загиблих через землетрус у Мексиці перевищила 60 осіб

9 Вересня 2017, 11:09

Станом на вечір п'ятниці, 8 вересня, внаслідок землетрусу магнітудою 8,2 у Мексиці підтверджено загибель щонайменше 61 особи. Однак очікується, що реальна кількість жертв може становити понад 80 осіб, повідомляє інформагенція AFP з посиланням на мексиканських чиновників. Востаннє землетрус такої сили стався у Мексиці у 1932 році.

Окрім того, стихійне лихо знищило велику кількість будинків. Рятувальні служби продовжують пошуки людей під уламками. Близько 1800 військових задіяли для подолання наслідків стихійного лиха. Чиновники попередили, що ще один землетрус може статися впродовж 24 годин після першого.

Південні регіони країни, зокрема найбільш постраждалий штат Оахака відвідав президент Енріке Пенья Ньєто. 

Нагадаємо, 8 вересня у Тихому океані біля південного узбережжя Мексики стався потужний землетрус магнітудою понад 8 балів. Поштовхи відчувалися в центрі та на півдні Мексики. Осередок землетрусу містився на глибині 35 кілометрів і в 96 кілометрах на північний захід від прибережного міста Піхіхьяпан. Сили цивільної оборони Мексики назвали землетрус найсильнішим з 1985 року. У Тихоокеанському центрі попередження про цунамі повідомили, що землетрус викликав хвилі, що досягають 0,7 метра в Мексиці.