Кількість нових випадків COVID-19 у світі зменшується

20 Квітня 2020, 21:40

Кількість нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19 у світі зменшується. Про це свідчать дані порталу World Meters.

 

Зокрема, 20 квітня у світі зафіксували 75 804 нові випадки захворювання, за день до цього – 81 906 випадків.

 

Найбільше випадків зараз фіксують у США (31%), а такоє Іспанії (15%) та Італії (7%). 

 

У важкому або критичному стані наразі перебувають 3% пацієнтів. Решта хворих переносить захворювання без ускладнень. 

 

Нагадаємо, COVID-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Як з’ясувалося, першою інфекцію підхопила продавчиня креветок.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на COVID-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%