Кілька сенаторів закликали Трампа піти у відставку через сексуальний скандал

12 Грудня 2017, 12:17

У США чотири сенатори, зокрема з Демократичної партії, закликали главу Білого дому Дональда Трампа подати у відставку через звинувачення в сексуальних домаганнях. Про це повідомляє Голос Америки.

"Президент Трамп повинен піти у відставку. Ці звинувачення достовірні, вони численні. Я чула розповіді цих жінок, і багато хто з них надривають серце", – заявила сенатор від Демократичної партії Кірстен Джіллібранд.

За її словами, якщо Трамп не подасть у відставку негайно, Конгрес "повинен провести відповідні розслідування його поведінки і залучити його до відповідальності".

Раніше з аналогічними закликами виступили незалежний сенатор Берні Сандерс, а також сенатори-демократи Джефф Мерклі і Корі Букер. Усі вони закликали президента США піти у відставку, як це зробив звинувачений у сексуальних домаганнях сенатор-демократ Ел Франкен.

За інформацією, три жінки, які в 2016 році звинуватили Трампа в небажаних сексуальних домаганнях, 11 грудня публічно повторили свої звинувачення. Вони також заявили, що Конгрес повинен розслідувати ці твердження на тлі залучення до відповідальності десятків інших впливових американських чоловіків.

Як повідомлялося, 63 % опитаних громадян Сполучених Штатів не схвалюють роботу Дональда Трампа на посаді президента.