Кіберполіція України заявила про знешкодження вразливості в популярній програмі

20 Вересня 2017, 12:43

Кіберполіція України повідомила про знешкодження вразливості в програмі CCleaner, оновлення якої раніше було заражене вірусом. Про це в середу, 20 вересня, відомство написало на своїй сторінці в Facebook.

Так, компанія-розробник випустила оновлення безпеки для своєї програми CCleaner, що містила шкідливе забезпечення, яке збирало інформацію зі скомпрометованих систем та  могло завантажувати додатковий шкідливий код у систему.

"Вразливість у програмі CCleaner знешкоджено. Компанія-розробник програми CCleaner (5.34) та CCleaner Cloud (v1.07.3214) випустила оновлення безпеки для своїх продуктів, які не містять шкідливого програмного забезпечення (malware) Floxif, знайденого у 32-бітній версії CCleaner 5.33.6162 and CCleaner Cloud 1.07.3191. Malware Floxif збирало інформацію зі скомпрометованих систем та мало змогу завантажувати додатковий шкідливий код у систему", – йдеться у повідомленні.

Працівники Кіберполіції порадили користувачам програми CCleaner "негайно застосувати зазначене вище оновлення від компанії-розробника".

Нагадаємо, 18 вересня  підрозділ компанії Cisco Talos повідомив про зараження одного з оновлень популярної програми CCleaner.